Seadmed ja varuosad

Meilt saate osta kvaliteetseid seadmeid ning nende originaalvaruosi meie koostööpartneritelt üle maailma.

Kryos meeskonnas töötavad kvalifitseeritud spetsialistid, kes on volitatud teostama seadmete käivituseelse ülevaatuse ning nende häälestuse.

Lisaks toodete müügile ja paigaldusele teostame nende hooldust ning garantiiremonti. Meie hooldusmeeskond on teie päralt 24/7 pakkudes professionaalset hooldusteenust kõikidele paigaldatud seadmetele. Hooldusmeeskonna kontaktid

 • Koostööpartnerid

  Koostööpartnerid
  • GEA Refrigeration Technologies

   Ettevõttest GEA Refrigeration Technologies, mis on osa rahvusvaheliselt tegevast GEA Groupist, on saanud tööstuslike külmutusseadmete tehnoloogia sünonüüm. 19. sajandi lõpust saadik oleme tegelenud protsesside ja toodete jahutamisega ning toodete transpordiaegse temperatuuri reguleerimisega. Meie lahendusi võite leida toidu- ja joogisektoris; naftakeemia-, keemia- ja farmaatsiatööstuses; kalalaevadel; maagaasi vedeldamise valdkonnas; infrastruktuuri seadmetes ning jäätootmises. Samuti on meil tipptasemel oskusteave puhkeasutuste külmutusseadmete vallas. Lõppude lõpuks oleme külmutamisest vaimustunud nüüdseks juba aastakümneid. Selle tulemusena tegelevad meie töötajad entusiastlikult arendus- ja tootmisprojektidega, et luua meie külmutussüsteemidele ka ennetav ja parandav hooldus.

   See entusiasm on kõigi meie segmendi ettevõtete igapäevatöös selgesti märgatav. Olgu tegemist terviklike süsteemide või üksikute ventiilidega – meie ettevõtte kõigil sektsioonidel on piisavalt kogemusi, et optimaalselt projekteerida, toota ja paigaldada külmutussüsteeme.

   Ning et neid kogemusi täiel määral ära kasutada, ei tegele me arendusega mitte ainult oma ettevõttes: me ka toodame, paneme kokku ja testime põhikomponente. Kett on lõppude lõpuks ainult nii tugev kui selle kõige nõrgem lüli – see kehtib samavõrd ka külmutustehnoloogias, jahutusprotsessides ja jahutusahelates.”

   www.gearefrigeration.com

   GEA Refrigeration Technologies
   GEA Refrigeration Technologies
   Vaata pilte
  • TH-WITT

   Alates 1896: kogemus loeb

   WITT on perefirma, mis on varustanud jahutusseadmete tööstust juba üle 120 aasta vältel järeleproovitud eritellimusel toodete ning lahendustega.

   Erinevalt konkurentidest ei piirdu WITT ainult ühe tooterühmaga, vaid pakub suures valikus lahendusi, mis vastavavad täpselt kliendi vajadustele ja tõestavad aastatega oma kvaliteeti ning töökindlust.

   Juhtiv tööstuslike jahutusseadmete tarnija

   WITT on ülemaailmselt tuntud kui tipptasemel jahutuspumpade ja HP ujukregulaatorite tarnija. WITT pakub ka eritellimusel lahendusi gaasi ja vedeliku eraldamiseks, sh tipptasemel kompaktseid pumbajaamu ja plaatsoojusvaheteid jahutusseadmete tootjatele.

   Ettevõtte eraldusseadmestiku tootefilosoofia on selgelt kliendikeskne: suur kasutegur jahutusseadmete tootjatele tänu lühemale monteerimisajale ja väiksemale kohapealsele kulule.

   Säästame energiat ja kaitseme keskkonda
   WITT tootearenduses on energiatõhusus ja keskkonnakaitse alati esmatähtsal kohal. Seetõttu on algusest peale eelistanud looduslikke külmaaineid, nt ammoniaaki (NH3) ja süsinikdioksiidi (CO2). Need külmaained on meie klientidele ökoloogiliselt kasulikud ja aitavad säästa energiat.

   WITT on esindatud pea igal pool üle kogu maailma.

   WITT otsib alati jahutustehnoloogia asjatundjaid, et kasvatada oma võrgustikku ja säilitada ka tulevikus juhtiv positsioon tööstuslike jahutusseadmete sektoris.

   www.th-witt.com

   TH-WITT
   TH-WITT
   TH-WITT
   Vaata pilte
  • Thermowave

   Thermowave GmbH on juhtiv kliendi spetsifikatsioonidele vastavate, mitmesugustest materjalidest, eri konstruktsioonidega ja mõõtudes plaatsoojusvahetite tootja. Firma tooteportfell hõlmab kõike alates tehnosüsteemidele mõeldud standardsetest soojusvahetitest kuni tööstuslike jahutusseadmete, toidu- ja joogitööstuse, keemia- ja protsessitööstuse ning energeetikasektori eriotstarbelise seadmestikuni. Kõik tooted on valmistatud Saksamaal ja testitud ettevõttesiseses katserajatises. Selle protseduuri on sertinud Saksamaa sõltumatu tehnilise kontrolli asutus TÜV. Tipptasemel kvaliteedi tagavad enam kui 20 aasta pikkune kogemus ja pideva arendustöö.

   Thermowave kuulub koos ettevõtetega Güntner GmbH & Co KG (maailmas juhtiv jahutus- ja kliimaseadmekomponentide tootja), JAEGGI Hybridtechnologie AG ja Basetec products & solutions kontserni Güntner Group. Viinis asuva A-HEAT Allied Heat Technology AG tütarettevõtetena lõikavad need ettevõtted kasu oskusteabe ja info jagamisest, tänu millele toimib kontserni liikmete vahel edasiviiv sünergia.

   www.thermowave.eu

   Thermowave
   Vaata pilte
  • Johnson Controls

   Ettevõtte Johnson Controls missiooniks on muuta paremaks keskkond, kus inimesed elavad, töötavad, õpivad ja mängivad. Alates hoone jõudluse optimeerimisest kuni ohutuse ja mugavuse suurendamiseni.

    Keskkonnakaitsele pühendunult tegutsetakse sellistes tööstusharudes nagu tervishoid, haridus, andmekeskused ja tootmine. Ülemaailmse 105 000 eksperdiga meeskonnaga enam kui 150 riigis ja üle 130 aasta kestnud innovatsiooni loomisega aitavad nad oma klientidel eesmärke ellu viia.

   Johnson Contros juhtiv ehitustehnoloogia ja -lahenduste portfell sisaldab tööstuse kõige usaldusväärsemaid nimesid, nagu Tyco®, York®, Metasys®, Ruskin®, Titus®, Frick®, Penn®, Sabroe®, Simplex®, Ansul® ja Grinnell®.

    www.johnsoncontrols.com

   Johnson Controls
   Vaata pilte