KRYOS


AS KRYOS on Eesti kapitalil põhinev vanim soojuspumpade ja külmutusseadmete ehituse ning hooldusega tegelev ettevõtte. Meie ettevõttes töötavad parimad erialala asjatundajad, kelle väljaõpe ja kogemused tagavad klientidele kindla kvaliteedi. Oleme tänaseks turul olnud ja tegelenud külmatehnika projekteerimise ja ehitusega üle 20 aasta.

Meie põhitegevus on täpiskonditsioneeride, külmutustehnika ja soojuspumpade projekteerimine, maaletoomine, paigaldus ning hooldus.Ettevõtte tegevuse algus ulatub aastasse 1990, kui asutati Eesti esimene külmatehnika projekteerimist ja ehitusteenust osutav eraettevõte. 1992.a. reorganiseeriti ettevõte aktsiaseltsiks Resek, mis aastast 1996 põhineb täielikult kohalikul kapitalil ja  kannab nime Kryos AS. Ettevõttes töötab 20 inimest, kõik meie juhtivtöötajad on erialase tehnilise kõrgharidusega.

Oleme tänaseks välja arendanud kogu Eestit hõlmava hooldusvõrgu.  Suuremad hoolduskeskused on täna nii Tallinnas kui Tartus. Lisaks on kohapealsed hooldusmeeskonnad veel  Valgas, Jõhvis, Kuressaares.

Meie missiooniks on luua energiasäästlikke, keskkonnasõbralikke ning kvaliteetseid tehnosüsteeme ja osutada professionaalset hooldusteenust.